Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Domů Podmínky pro přijetí

Podmínky pro přijetí

Email Tisk PDF

 

Pokud máte zájem o členství v „Chrysler Club Czechoslovakia o.s“ a souhlasíte se stanovami a etickým kodexem, stáhněte si v odkazu na hlavní stránce přihlášku, vyplňte ji, podepište a zašlete ji na adresu klubu, která je ve stanovách. Přihlášku lze zaslat i oskenovanou mailem na adresu club@chrysler-club.eu a originál nám předat dodatečně na některém ze srazů.

Po doručení přihlášky a jejím schválení výborem klubu vám bude vytvořen uživatelský účet pro přístup do privátní části webu www.chrysler-club.eu . Případné zájemce, kteří již zaslali přihlášku, prosíme o strpení, výbor je musí projednat.

Pravidla pro přijímání nových členů – metodika:

 

  1. Pokud podá přihlášku aktivní člen z fóra Chrysler-club.net, kterého osobně známe, případně ho doporučí minimálně jeden člen výboru a ostatní členové výboru nebudou proti, členství dostane ihned. (toto se týká většiny dlouhodobě aktivních členů, se kterými se pravidelně potkáváme)
  2. Pokud podá přihlášku jakýkoliv člen z fóra Chrysler-club.net kterého však nedoporučí 2/3 členů výboru (z důvodu nízké aktivity nebo pokud výbor dospěje k závěru, že tento uchazeč neodpovídá požadavkům Kodexu nebo Stanov), členství nedostane. Má však možnost svým aktivním přístupem, setkáním s členy výboru a jasně prezentovaným předpokladem dodržování kodexu klubu po roce opět o členství zažádat, účastnit akcí a činnosti klubu se může na základě informací na stránkách klubu na Facebooku.
  3. Pokud podá přihlášku aktivní člen z fóra Chrysler-club.net a od této chvíle i s diskusí na našem webu, kterého osobně nezná žádný člen výboru, členství může (při splnění podmínek Kodexu) v případě souhlasu nadpoloviční většiny výboru dostat „podmíněné“ na období jednoho roku - po tuto dobu bude mít příležitost svou účastí na jakémkoli srazu, nebo jiným osobním setkáním s kterýmkoliv členem výboru se osobně prezentovat. Stačí pokud jeden člen výboru takového člena doporučí, pak se jeho členství stává platným.
  4. Členství může být dále z důvodu zásadních přínosů pro klub ustanoveno i jako „Čestné členství“. Podmínky přijetí čestného člena klubu jsou ještě projednávány a po projednání budou ihned zveřejněny.

Pro upřesnění dodáváme, že aktivní členství nespočívá v žádné „politické“ činnosti, jak by mohlo být prezentováno. Aktivní člen je ten, který se na nás přijede podívat na některý ze srazů (a to jak klubový, tak i sraz US cars, na kterém se budeme jako klub prezentovat) a je ochoten pomoci ostatním členům, podělit se o své zkušenosti, návody, know-howapod. Nejedná se o žádné „kádrování“, jak bylo některými z vás pochopeno. Každý člen se „prokádruje“ sám svým jednáním. O nic víc nejde.

Po dosavadních zkušenostech se výbor klubu dohodl na tom, že po přijetí do klubu bude novému členovi účet aktivován až ve chvíli, kdy dorazí na účet klubu jeho členský příspěvek. Do té doby bude používat účet pouze jako registrovaný nečlen, který mu bude založen, pokud si jej sám nezaložil via Internet. Po zaplacení mu budou na tomto účtu zvýšena oprávnění a bude mít přístup do všech členských sekcí.

 

 

 

Aktualizováno Pondělí, 15 Květen 2023 12:08  
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Hlavní nabídka

Přihlášení / Odhlášení

Pátek, 24 Květen 2024

Svátek má:

Včera: Vladimír Dnes: Jana Zítra: Viola