Chrysler CLub Czechoslovakia

Klub majitelů a příznivců aut značky Chrysler

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home Novinky z Chrysleru Novinky z Chrysleru Fiat bude vyrábět nový Jeep a Fiat v továrně v Melfi

Fiat bude vyrábět nový Jeep a Fiat v továrně v Melfi

E-mail Print PDF
There are no translations available.

logo chrysler_btmČlen správní rady Fiatu John Elkann a gen. ředitel Fiat/Chrysler Sergio Marchionne za přítomnosti italského premiéra Maria Monte oznámili plán vyrábět nový Jeep a Fiat v továrně v Melfi. Výroba by měla začít v roce 2014.

S investicí více než 1.3mld.$ bude továrna v Melfi jednou z nejlépe vybavených továren na světě. Práce na úpravách již byly zahájeny.

Úpravy zahrnují takové změny, které umožňují přizpůsobit se nové platformě "Small Wide", jež může být snadno upravena na výrobu větších vozidel. Tato platforma již vyhovuje standardům v USA, takže modely vyráběné v továrně v Melfi bude možné vyvážet bez nutnosti dalších úprav.

Prvním ze dvou novým modelů bude Jeep, který tak bude vstupem této značky na nové trhy. Továrna v Melfi bude jedinou na světě, ve které bude tento model vyráběn a bude tak prodáván po celém světě. V Melfi se bude rovněž vyrábět model Fiat 500X - větší a prostornější než model 500L, jež začal sjíždět z výrobních linek před třemi měsíci.

Poté co bude úpravy továrny v Melfi dokončena, získá tato továrna větší flexibilitu ve výrobě modelů, jež dovolí vyrábět až čtyři rozdílné modely na stejné montážní lince.

Celková kapacita továrny v Melfi je 1600 aut za den v případě třísměnného provozu.

Zdroj: www.allpar.com

 

 

 
Partner klubu
Partner klubu
Banner
Partner klubu
Banner

Main menu

Login/Logout

Sunday, 26 March 2023

Today`s name-day (Czech)

Yesterday: Marian Today: Emanuel Tommorrow: Dita